23 990 Ft (18 890 Ft + Áfa )
| Anyag : | Fém |
|---|---|
| Cikkszám : | 232690 |
| Család : | A-LINE |
| EAN kód : | 8021696232690 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen, cserélhető |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 130mm |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 365mm |
| Mélység : | 130mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 90 mm |
| Méret : | D 130 x H min 365 / max 2115 mm |
| Súly : | 0,33Kg |
| Szín : | BIANCO |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 28W |