63 990 Ft (50 386 Ft + Áfa )
| Anyag : | Alumínium,Fém |
|---|---|
| Cikkszám : | 135205 |
| Család : | ACQUA |
| EAN kód : | 8021696135205 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 135mm |
| IP-védettség : | IP44 |
| Magasság : | 600mm |
| Mélység : | 135mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 135 mm |
| Méret : | D 135 x H 600 mm |
| Súly : | 1,50Kg |
| Szín : | ANTRACITE |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | G9 max 1 x 15W |