21 290 Ft (16 764 Ft + Áfa )
| Család : | C065CL-L12B3K |
|---|---|
| Gyártó : | Technical |
| EAN kód : | 4251110059686 |
| Cikkszám : | C065CL-L12B3K |
| Szín : | Black |
| Anyag : | Aluminum |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | 12W |
| Mennyezetrózsa mérete: | – |
| Energiahatékonyság: | E |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Magasság : | 70 mm |
| Hosszúság : | 70 mm |
| Mélység : | 70 mm |
| Súly : | 0.26 Kg |