29 490 Ft (23 220 Ft + Áfa )
| Család : | C065CL-L12W3K-D |
|---|---|
| Gyártó : | Technical |
| EAN kód : | 4099776022923 |
| Cikkszám : | C065CL-L12W3K-D |
| Szín : | White |
| Anyag : | Aluminum and plastic |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 12W |
| Mennyezetrózsa mérete: | – |
| Energiahatékonyság: | E |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Magasság : | 70 mm |
| Hosszúság : | 70 mm |
| Mélység : | 70 mm |
| Súly : | 0.27 Kg |