57 190 Ft (45 031 Ft + Áfa )
| Anyag : | Fém |
|---|---|
| Cikkszám : | 224954 |
| Család : | ALMA |
| EAN kód : | 8021696224954 |
| Energiahatékonyság: | E |
| Fényerősség / Lm | 1450 lm |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen, intergrált |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 510mm |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 148mm |
| Mélység : | 92mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 150 x 60 mm |
| Méret : | L 510 x H 92 x P 148 mm |
| Súly : | 0,65Kg |
| Szín : | OTTONE |
| Színhőmérséklet / Kelvin | 3000K |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | LED 12,5W |