41 990 Ft (33 063 Ft + Áfa )
| Újra elérhető: | 08.08.2024 |
|---|---|
| Gyártó : | Outdoor |
| EAN kód : | 4099776029946 |
| Család : | Ares |
| Cikkszám : | O309CL-L8GF3K |
| Szín : | Graphite |
| Anyag : | Metal and Glass |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | 8W |
| Energiahatékonyság: | G |
| Tápfeszültség : | AC 110-240 |
| IP-védettség : | IP 54 |
| Magasság : | 80 mm |
| Hosszúság : | 76 mm |
| Mélység : | 76 mm |
| Súly : | 0.36 Kg |