55 990 Ft (44 087 Ft + Áfa )
| Anyag : | FA, Szövet |
|---|---|
| Cikkszám : | 282091 |
| Család : | AXEL |
| EAN kód : | 8021696282091 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Foglalat típusa : | E27 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 200mm |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 660mm |
| Mélység : | 270mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 180 mm |
| Méret : | L 200 x H 660 x P 270 mm |
| Súly : | 1,92Kg |
| Szín : | BIANCO |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | E27 max 1 x 60W |