34 390 Ft (27 079 Ft + Áfa )
| Anyag : | Fém,Savmaratott üveg |
|---|---|
| Cikkszám : | 273679 |
| Család : | BIRDS |
| EAN kód : | 8021696273679 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen, cserélhető |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 130mm |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 265mm |
| Mélység : | 160mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 130 x 25 mm |
| Méret : | L 130 x H 265 x P 160 mm |
| Súly : | 0,90Kg |
| Szín : | NERO |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | G9 max 1 x 15W |