25 990 Ft (20 465 Ft + Áfa )
| Anyag : | Műgyanta UV álló |
|---|---|
| Cikkszám : | 120287 |
| Család : | CECILIA |
| EAN kód : | 8021696120287 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen, cserélhető |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 90mm |
| IP-védettség : | IP67 |
| Magasság : | 140mm |
| Mélység : | 90mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 85 mm |
| Méret : | D 90 x H 140 mm |
| Súly : | 0,26Kg |
| Szín : | NERO |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 6W |