32 790 Ft (25 819 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 096476 |
| Család : | MINITOMMY |
| Méret : | L 120 x H 125 x P 120 mm |
| Szín : | NERO |
| Anyag : | Műgyanta UV álló |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 6W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP66 |
| Magasság : | 120mm |
| Hosszúság : | 120mm |
| Mélység : | 125mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 75 mm |
| Súly : | 0,50Kg |
| EAN kód : | 8021696096476 |