
46 990 Ft (37 000 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Outdoor |
|---|---|
| EAN kód : | 4099776083238 |
| Család : | Pole |
| Cikkszám : | O440FL-L12GF3K |
| Szín : | Graphite |
| Anyag : | Aluminum |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | 12W |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 65 |
| Magasság : | 800 mm |
| Hosszúság : | 25 mm |
| Mélység : | 25 mm |
| Súly : | 0.83 Kg |