34 790 Ft Original price was: 34 790 Ft.16 990 FtCurrent price is: 16 990 Ft. (13 378 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 051949 |
| Család : | POSTA |
| Méret : | L 500 x H 80 x P 80 mm |
| Szín : | CROMO |
| Anyag : | Fém |
| Foglalat típusa : | E14 |
| Foglalatok száma : | 3 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | E14 max 3 x 40W |
| Tápfeszültség : | 220-240 |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 80mm |
| Hosszúság : | 500mm |
| Mélység : | 80mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 500 x 80 mm |
| Súly : | 1,27Kg |
| EAN kód : | 8021696051949 |