302 790 Ft Original price was: 302 790 Ft.136 990 FtCurrent price is: 136 990 Ft. (107 866 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 036045 |
| Család : | QUADRO |
| Méret : | L 1000 x H 500 x P 100 mm |
| Szín : | ALLUMINIO |
| Anyag : | Fém |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 11 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | G9 max 11 x 40W |
| Tápfeszültség : | 220-240 |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 500mm |
| Hosszúság : | 1000mm |
| Mélység : | 100mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 470 x 970 mm |
| Súly : | 9,90Kg |
| EAN kód : | 8021696036045 |