45 990 Ft (36 213 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 251523 |
| Család : | TECHO |
| Méret : | L 150 x H 160 x P 150 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Fém,Savmaratott üveg |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 20W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP54 |
| Magasság : | 160mm |
| Hosszúság : | 150mm |
| Mélység : | 150mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 150 x 150 mm |
| Súly : | 1,70Kg |
| EAN kód : | 8021696251523 |