45 990 Ft (36 213 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 326887 |
| Szín : | GRIGIO |
| Család : | TECHO |
| Méret : | L 212 x H 100 x P min 120 / max 165 mm |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Teljesítmény : | LED 21W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP54 |
| Mennyezetrózsa mérete: | 212 x 100 mm |
| Súly : | 1.70 Kg |
| EAN kód : | 8021696326887 |