49 990 Ft (39 362 Ft + Áfa )
| Anyag : | Fém, Savmaratott üvegAnyag |
|---|---|
| Cikkszám : | 342719 |
| Család : | TECHO |
| EAN kód : | 8021696342719 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 150 mm |
| IP-védettség : | IP54 |
| Magasság : | 153 mm |
| Mélység : | 150 mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | D 150 mm |
| Méret : | D 150 x H 153 mm |
| Súly : | 1.5 kg |
| Szín : | NERO |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 20W |