25 590 Ft (20 150 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 251561 |
| Család : | TECHO |
| Méret : | L 90 x H 95 x P 90 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Fém,Savmaratott üveg |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 20W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP54 |
| Magasság : | 95mm |
| Hosszúság : | 90mm |
| Mélység : | 90mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | 90 x 90 mm |
| Súly : | 0,60Kg |
| EAN kód : | 8021696251561 |