38 090 Ft (29 992 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 106182 |
| Család : | VENUS |
| Méret : | D 120 x H 600 mm |
| Szín : | ANTRACITE |
| Anyag : | Alumínium,Fém |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 15W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP44 |
| Magasság : | 600mm |
| Hosszúság : | 120mm |
| Mélység : | 120mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 120 mm |
| Súly : | 1,07Kg |
| EAN kód : | 8021696106182 |