9 290 Ft (7 315 Ft + Áfa )
| Anyag : | Fém |
|---|---|
| Cikkszám : | 009377 |
| Család : | ALFA |
| EAN kód : | 8021696009377 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen, cserélhető |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 60mm |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 110mm |
| Mélység : | 110mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 60 mm |
| Méret : | L 60 x H 110 x P 110 mm |
| Súly : | 0,17Kg |
| Szín : | NICKEL |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | GU10 max 1 x 50W |