
37 490 Ft (29 520 Ft + Áfa )
| Család : | TR122-4-7W-DS-BS |
|---|---|
| Gyártó : | Technical |
| EAN kód : | 4099776079651 |
| Cikkszám : | TR122-4-7W-DS-BS |
| EAN : | |
| Szín : | Brass |
| Anyag : | Aluminum |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 7W |
| Energiahatékonyság: | G |
| Tápfeszültség : | DC 48 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Méret : | D 53 x H min / max mm |
| Magasság : | 104 mm |
| Hosszúság : | 53 mm |
| Mélység : | 193 mm |
| Súly : | 0.18 Kg |