29 690 Ft (23 378 Ft + Áfa )
| Család : | DL043-01-15W3K-D-SQ-WB |
|---|---|
| Gyártó : | Technical |
| EAN kód : | 4099776022435 |
| Cikkszám : | DL043-01-15W3K-D-SQ-WB |
| Szín : | White and black |
| Anyag : | Aluminum and plastic |
| Foglalat típusa : | LED |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 15W |
| Mennyezetrózsa mérete: | – |
| Energiahatékonyság: | G |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Magasság : | 63 mm |
| Hosszúság : | 85 mm |
| Mélység : | 85 mm |
| Súly : | 0.36 Kg |