199 590 Ft (157 157 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 306322 |
| Család : | AUDIO |
| Méret : | L 340 x H 1600 x P 210 mm |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 2 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Teljesítmény : | GU10 max 2 x 50W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP20 |
| Mennyezetrózsa mérete: | 340 x 210 mm |
| Súly : | 7,4 |
| EAN kód : | 8021696306322 |