191 590 Ft (150 858 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 306339 |
| Család : | AUDIO |
| Méret : | L 210 x H 1300 x P 210 mm |
| Foglalat típusa : | GU10 |
| Foglalatok száma : | 3 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Teljesítmény : | GU10 max 3 x 50W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP20 |
| Mennyezetrózsa mérete: | 210 x 210 mm |
| Súly : | 6,27 |
| EAN kód : | 8021696306339 |