33 990 Ft (26 764 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 270364 |
| Család : | FLY |
| Méret : | L 108 x H 22 x P 52 mm |
| Anyag : | Műanyag |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 20W |
| Tápfeszültség : | 100-240 V AC |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 22mm |
| Hosszúság : | 108mm |
| Mélység : | 52mm |
| Súly : | 0,11Kg |
| EAN kód : | 8021696270364 |