44 790 Ft (35 268 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 270340 |
| Család : | FLY |
| Méret : | L 124 x H 23 x P 82 mm |
| Anyag : | Műanyag |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 60W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 23mm |
| Hosszúság : | 124mm |
| Mélység : | 82mm |
| Súly : | 0,13Kg |
| EAN kód : | 8021696270340 |