471 990 Ft (371 646 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 270241 |
| Család : | FLY |
| Méret : | D 900 x H 80 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Alumínium,Fém,PS |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Színhőmérséklet / Kelvin | 4000K |
| Fényerősség / Lm | 9900 lm |
| Energiahatékonyság: | F |
| Teljesítmény : | 65W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP40 |
| Magasság : | 80mm |
| Hosszúság : | 900mm |
| Mélység : | 900mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 420 mm |
| Súly : | 6,90Kg |
| EAN kód : | 8021696270241 |