167 990 Ft (132 276 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 270296 |
| Család : | FLY |
| Méret : | D 450 x H 78 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Alumínium,Fém,PS |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Színhőmérséklet / Kelvin | 4000K |
| Fényerősség / Lm | 3900 lm |
| Energiahatékonyság: | F |
| Teljesítmény : | 26W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP40 |
| Magasság : | 78mm |
| Hosszúság : | 450mm |
| Mélység : | 450mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 235 mm |
| Súly : | 3,70Kg |
| EAN kód : | 8021696270296 |