49 990 Ft (39 362 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 270357 |
| Család : | FLY |
| Méret : | L 130 x H 25 x P 75 mm |
| Anyag : | Műanyag |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Igen |
| Teljesítmény : | 68W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 25mm |
| Hosszúság : | 130mm |
| Mélység : | 75mm |
| Súly : | 0,14Kg |
| EAN kód : | 8021696270357 |