264 390 Ft (208 181 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 276618 |
| Család : | FLY |
| Méret : | D 600 x H min 295 / max 1313 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Alumínium,Fém,PS |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 1 |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Színhőmérséklet / Kelvin | 4000K |
| Fényerősség / Lm | 8000 lm |
| Energiahatékonyság: | F |
| Teljesítmény : | 53W |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| IP-védettség : | IP40 |
| Magasság : | 295mm |
| Hosszúság : | 600mm |
| Mélység : | 600mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 135 mm |
| Súly : | 6,00Kg |
| EAN kód : | 8021696276618 |