264 790 Ft (208 496 Ft + Áfa )
| Anyag : | Alumínium, Fém, MűanyagAnyag |
|---|---|
| Cikkszám : | 341187 |
| Család : | FLY |
| EAN kód : | 8021696341187 |
| Energiahatékonyság: | F |
| Fényerősség / Lm | 5300 lm |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 0 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 600 mm |
| IP-védettség : | IP40 |
| Magasság : | 80 mm |
| Mélység : | 600 mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | D 360 mm |
| Méret : | D 600 x H 80 mm |
| Súly : | 7.2 kg |
| Szín : | BIANCO |
| Színhőmérséklet (K) | |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | 53 W |