182 290 Ft (143 535 Ft + Áfa )
| Anyag : | Alumínium, Fém, MűanyagAnyag |
|---|---|
| Cikkszám : | 341163 |
| Család : | FLY |
| EAN kód : | 8021696341163 |
| Energiahatékonyság: | E |
| Fényerősség / Lm | 3300 lm |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Fényforrást tartalmaz : | Igen |
| Foglalat típusa : | LED |
| Foglalatok száma : | 0 |
| Gyártó : | Ideal-Lux |
| Hosszúság : | 450 mm |
| IP-védettség : | IP40 |
| Magasság : | 78 mm |
| Mélység : | 450 mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | D 235 mm |
| Méret : | D 450 x H 78 mm |
| Súly : | 3.8000000000000003 kg |
| Szín : | BIANCO |
| Színhőmérséklet (K) | |
| Tápfeszültség : | 220-240 V AC |
| Teljesítmény : | 26 W |