48 990 Ft (38 575 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Maytoni |
|---|---|
| EAN kód : | 4251110055206 |
| Család : | RING |
| Cikkszám : | MOD013PL-02W |
| Szín : | White |
| Anyag : | Metal |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 2 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | G9 max2x25W |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Méret : | L 170 x H min 520/ max 2040x P 120 mm |
| Magasság : | 2040 mm |
| Hosszúság : | 170 mm |
| Mélység : | 120 mm |
| Súly : | 1.00 Kg |