125 490 Ft (98 811 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Maytoni |
|---|---|
| EAN kód : | 4099776006299 |
| Család : | RING |
| Cikkszám : | MOD013PL-06BS1 |
| Szín : | Brass |
| Anyag : | Metal |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 6 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | G9 max6x25W |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Méret : | D 580 x H min 280 / max 1780 mm |
| Magasság : | 1780 mm |
| Hosszúság : | 580 mm |
| Súly : | 2.40 Kg |