40 890 Ft Original price was: 40 890 Ft.20 990 FtCurrent price is: 20 990 Ft. (16 528 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 045726 |
| Család : | RING |
| Méret : | D 300 x H 110 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Fém,Savmaratott üveg |
| Foglalat típusa : | E27 |
| Foglalatok száma : | 2 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | E27 max 2 x 60W |
| Tápfeszültség : | 220-240 |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 110mm |
| Hosszúság : | 300mm |
| Mélység : | 300mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 255 mm |
| Súly : | 1,22Kg |
| EAN kód : | 8021696045726 |