55 090 Ft Original price was: 55 090 Ft.27 990 FtCurrent price is: 27 990 Ft. (22 039 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Ideal-Lux |
|---|---|
| Cikkszám : | 045733 |
| Család : | RING |
| Méret : | D 350 x H 140 mm |
| Szín : | BIANCO |
| Anyag : | Fém,Savmaratott üveg |
| Foglalat típusa : | E27 |
| Foglalatok száma : | 3 |
| Fényforrást tartalmaz : | Nem |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | E27 max 3 x 60W |
| Tápfeszültség : | 220-240 |
| IP-védettség : | IP20 |
| Magasság : | 140mm |
| Hosszúság : | 350mm |
| Mélység : | 350mm |
| Mennyezetrózsa mérete: | Ø 275 mm |
| Súly : | 2,02Kg |
| EAN kód : | 8021696045733 |