74 490 Ft (58 654 Ft + Áfa )
| Gyártó : | Maytoni |
|---|---|
| EAN kód : | 4251110034157 |
| Család : | RING |
| Cikkszám : | MOD013PL-04W |
| Szín : | White |
| Anyag : | Metal |
| Foglalat típusa : | G9 |
| Foglalatok száma : | 4 |
| Fényerőszabályozható : | Nem |
| Teljesítmény : | G9 max4x25W |
| Tápfeszültség : | AC 220-240 |
| IP-védettség : | IP 20 |
| Méret : | L 435 x H min 340/ max 1840x P 390 mm |
| Magasság : | 1840 mm |
| Hosszúság : | 435 mm |
| Mélység : | 390 mm |
| Súly : | 1.79 Kg |